Меню сайту
Важливе
uCoz

Інформація про порядок і спосіб погашення простроченої заборгованості у договорах про споживчий кредит:

        Погашення кредиту та процентів за користування кредитом відбувається в такому  порядку: в першу чергу сплаті підлягають проценти за користування кредитом, а в другу чергу - сума кредиту.

     У разі недостатності суми здійсненого платежу для виконання зобов'язання за  Договором про споживчий кредит у повному обсязі ця сума погашає вимоги кредитної спілки як кредитодавця у такій черговості:

1) у першу чергу сплачуються прострочена до повернення сума кредиту та прострочені проценти за користування кредитом;

2) у другу чергу сплачуються сума кредиту та проценти за користування кредитом;

3) у третю чергу сплачуються  інші платежі відповідно до такого договору.

Прострочення сплати кредиту та/або процентів за користування кредитом (згідно Графіка сплати основної суми та процентів) не зупиняє нарахування процентів протягом строку надання кредиту визначеного  договором про споживчий кредит, крім випадку прийняття окремого рішення про це Кредитодавцем.

Споживач, який порушив своє зобов'язання щодо повернення кредиту та процентів за ним, має відшкодувати кредитній спілці завдані цим збитки.

Позичальник, який не повідомив у письмовому вигляді Кредитодавця про зміни місця проживання, роботи, контактних телефонів, прізвища або ім’я (при їх зміні) та інших обставин, що здатні вплинути на виконання зобов’язань за Договором протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів з моменту їх виникнення, сплачує штраф у розмірі 50% (п’ятдесят відсотків) від отриманої суми кредиту.

У випадку сплати пізніше дня сплати визначеного Графіком сплати основної суми та процентів, Позичальник згідно з ч. 2 ст. 625 ЦК України сплачує Кредитодавцю суму заборгованості з урахуванням індексу інфляції за весь час прострочення, а також визначений Договором розмір процентів річних  від суми залишку кредиту за кожен день користування кредитом за період від дати відхилення від Графіку сплати основної суми та процентів до дати фактичної сплати заборгованості за кредитом включаючи нараховані відсотки.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ВАЖЛИВЕ