Меню сайту
Важливе
uCoz

Кредитом наданим члену Кредитної спілки «Буковинський Альянс» є грошові кошти надані у готівковій або безготівковій формі під відсоток, у розмірі та на умовах, встановлених кредитним договором з дотриманням вимоги повернення коштів та сплати відсотків у визначені даним договором строки.

Для отримання кредиту позичальником подається :

а) заява встановленого зразка;

б) копія паспорта (при пред’явленні оригіналу);

в) копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

г) довідка про доходи заявника за останні 6 місяців (не є обов’язковою);

При необхідності (залежно від виду кредиту) можуть бути подані інші документи.

Поручитель подає документи, зазначені в підпунктах б), в), г).

Кредитна спілка надає членам кредитної спілки наступні види кредитів:

За максимальною сумою/лімітом кредиту, гривень:

від 3 000,00 грн. до 1 200 000,00 грн.

За строком користування:

від 3-х до 84-х місяців;

За цільовим призначенням :

1)споживчі кредити:

- на придбання товарів народного споживання (товари в кредит);

- на лікування;

- на відпочинок;

- на проведення урочистих подій (весілля, христини, ювілеї);

- на оплату навчання;

- на ведення особистих господарств;

- інші споживчі потреби.

2) на підприємницькі потреби.

3) кредити на придбання, будівництво, ремонт та реконструкцію житла.

4) кредити на інші пореби.

З метою захисту своїх інтересів і не допуску збитків внаслідок неповернення кредиту Кредитна спілка проводить оцінку таких видів забезпечення кредиту:

- поруки фізичної особи при особистому зверненні поручителя в Спілку;

- застави майна (рухомого майна, нерухомого майна, товарів в обороті, майновими правами за договорами про залучення внесків (вкладів) членів Кредитної спілки на депозитний рахунок).

Реальна річна процентна ставка, відсотки річних від 21,93% до 68,35% 

Річні процентні ставки за підвидами кредитів, чинні з 01 липня 2021 р.

Споживач також може ознайомитися з наступною інформацією за посиланнями:

Інформація про істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту (під заставу)

Інформація про істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту, забезпеченого іпотекою/майновими правами на предмет нерухомості

Перелік фінансових послуг, що надаються кредитною спілкою

Положення про фінансові послуги Кредитної спілки "Буковинський Альянс" (НОВА РЕДАКЦІЯ), чинне з 21 листопада 2023 року та примірні договори

Акції 

Більш детальну інформацію про умови отримання кредитів Ви можете отримати безпосередньо в Кредитній спілці.

Файли у форматі PDF Ця сторінка містить файли у переносному форматі документа (Portable Document Format, PDF), які Ви можете завантажити на свій жорсткий диск. Файли PDF дають Вам змогу завантажити й роздрукувати зверстані документи. Їх також використовують для матеріалів, з якими читачі, ймовірно, захочуть ознайомитися в друкованому вигляді і без підключення до мережі Інтернет. Щоб їх проглянути, Вам потрібне програмне забезпечення Adobe Acrobat Reader, яке можна завантажити з веб-сайту Adobe: http://get.adobe.com/reader/

Попередження про можливі наслідки згідно із законодавством України для споживачів у разі користування фінансовою послугою з надання споживчого кредиту:

За порушення умов Договорів про споживчий кредит Кредитна спілка «Буковинський Альянс» і споживач несуть відповідальність згідно чинного законодавства України та умов Договорів про споживчий кредит, які містяться у розділі 7 кожного з них.

Зокрема, споживач, який:

- не повідомив у письмовому вигляді  кредитну спілку «Буковинський Альянс» про зміни місця проживання, роботи, контактних телефонів, прізвища або ім’я (при їх зміні) та інших обставин, що здатні вплинути на виконання зобов’язань за Договором про споживчий кредит, протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів з моменту їх виникнення, сплачує штраф у розмірі 50% (п’ятдесят відсотків) від отриманої суми кредиту, зазначеної у пункті 1.1 Договору про споживчий кредит;

- у випадку сплати пізніше дня сплати визначеного Графіком платежів, Споживач згідно з ч. 2 ст. 625 ЦК України сплачує кредитній спілці «Буковинський Альянс» суму заборгованості з урахуванням індексу інфляції за весь час прострочення, а також проценти, відповідно до процентної ставки  передбаченої п.7.5. Договору про споживчий кредит, від суми залишку кредиту за кожен день користування кредитом за період від дати відхилення від Графіку платежів до дати фактичної сплати заборгованості за кредитом включаючи нараховані відсотки.

Порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

Кредитній спілці "Буковинський Альянс" забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання споживчого кредиту.

Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

«Буковинський Альянс» має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

Споживача має можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

Ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється без змін умов попередньо укладеного договору.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ВАЖЛИВЕ