Меню сайту
Важливе
uCoz
Попередження про можливі наслідки згідно із законодавством України для споживачів у разі користування фінансовою послугою з надання споживчого кредиту:

За порушення умов Договорів про споживчий кредит Кредитна спілка «Буковинський Альянс» і споживач несуть відповідальність згідно чинного законодавства України та умов Договорів про споживчий кредит, які містяться у розділі 7 кожного з них.

Зокрема, споживач, який:

- не повідомив у письмовому вигляді  кредитну спілку «Буковинський Альянс» про зміни місця проживання, роботи, контактних телефонів, прізвища або ім’я (при їх зміні) та інших обставин, що здатні вплинути на виконання зобов’язань за Договором про споживчий кредит, протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів з моменту їх виникнення, сплачує штраф у розмірі 50% (п’ятдесят відсотків) від отриманої суми кредиту, зазначеної у пункті 1.1 Договору про споживчий кредит;

- у випадку сплати пізніше дня сплати визначеного Графіком платежів, Споживач згідно з ч. 2 ст. 625 ЦК України сплачує кредитній спілці «Буковинський Альянс» суму заборгованості з урахуванням індексу інфляції за весь час прострочення, а також проценти, відповідно до процентної ставки  передбаченої п.7.5. Договору про споживчий кредит, від суми залишку кредиту за кожен день користування кредитом за період від дати відхилення від Графіку платежів до дати фактичної сплати заборгованості за кредитом включаючи нараховані відсотки.

Порушення виконання зобов’язання щодо повернення споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання споживчого кредиту надалі.

Кредитній спілці "Буковинський Альянс" забороняється вимагати від споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання споживчого кредиту.

Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ.

«Буковинський Альянс» має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

Споживача має можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

Можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного споживачем способу сплати.

Ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється без змін умов попередньо укладеного договору.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
ВАЖЛИВЕ