Меню сайту
Важливе
uCoz

Перелік фінансових послуг, що надаються кредитною спілкою:

  • ЗАЛУЧЕННЯ ФІНАНСОВИХ АКТИВІВ ІЗ ЗОБОВ'ЯЗАННЯМ ЩОДО НАСТУПНОГО ЇХ ПОВЕРНЕННЯ ;
  • НАДАННЯ КОШТІВ У ПОЗИКУ , В  ТОМУ ЧИСЛІ І НА УМОВАХ ФІНАНСОВОГО КРЕДИТУ;

Залучення фінансових активів із зобов’язанням щодо наступного їх повернення здійснюється кредитною спілкою від членів кредитної спілки шляхом залучення внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки. 

Надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту – фінансова послуга, яка згідно зі статтею 21 Закону України "Про кредитні спілки" передбачає надання кредитною спілкою кредитів своїм членам, фермерським господарствам та приватним підприємствам, які знаходяться у власності членів кредитної спілки,  на підставі кредитного договору або іншого договору, який має всі ознаки кредитного договору, визначені статтею 1054 Цивільного кодексу України.

Порядок та умови надання зазначених фінансових послуг містяться за посиланням у "Положенні про фінансові послуги Кредитної спілки "Буковинський Альяс" та примірних договорах про надання фінансових послуг, які знаходиться на цьому вебсайті у розділі "Правила надання фінансових послуг".

З інформацією про вартість, ціну/тарифи, розмір плати (проценти) щодо фінансових послуг залежно від виду фінансової послуги можна ознайомитися на цьому вебсайті у розділі "Послуги" за посиланнями "Річні процентні ставки за кредитами"  та "Річні проценті ставки за внесками (вкладами) членів кредитної спілки на депозитні рахунки".

При наданні фінансових послуг кредитна спілка керується вимогами підпункту 165.1.29 пункту 165.1 статті 165 Податкового кодексу України, згідно яких до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу члена кредитної спілки – платника податку не включаються, зокрема, основна сума внеску (вкладу) члена кредитної спілки на депозитний рахунок, яка повертається члену кредитної спілки, а також основна сума кредиту, що отримується членом кредитної спілки (протягом строку дії договору).

Відповідно до підпункту 170.4.1 пункту 170.4 статті 170 Податкового кодексу України кредитна спілка є податковим агентом члена кредитної спілки – платника податку під час нарахування на його користь доходів у вигляді процентів за користування внеском (вкладом) члена кредитної спілки на депозитний рахунок, і сплачує (перераховує) до бюджету у строки, визначені цим Кодексом для місячного податкового періоду, загальну суму податку, нарахованого за ставкою 18%, визначеною пунктом 167.1 статті 167 цього Кодексу, із загальної суми процентів, нарахованих за податковий (звітний) місяць на суми вкладів (депозитів) членів кредитної спілки у кредитній спілці. Також, з таких доходів у вигляді процентів стягується військовий збір у розмірі 1,5 % відповідно до пункту 161 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України.

Надання споживчих кредитів здійснюється кредитною спілкою з дотриманням вимог Закону України "Про споживче кредитування".

Загальна вартість споживчого кредиту включає загальний розмір кредиту, тобто суму коштів, які надані та/або можуть бути надані споживачу за договором про споживчий кредит та загальні витрати за споживчим кредитом, тобто витрати споживача, пов'язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, уключаючи проценти за користування кредитом.

 Сума процентів за користування кредитом розраховується з використанням процентної ставки, затвердженої рішенням спостережної ради кредитної спілки для певного виду споживчого кредиту, яке розміщено за посиланнями "Річні процентні ставки за кредитами",  та в залежності від режиму сплати процентів і основної суми кредиту, які визначені у п.п. 3.2.1.5. Положення про фінансові послуги кредитної спілки "Буковинський Альянс".

Також до загальних витрат за споживчим кредитом уключаються комісії та інші обов'язкові платежі за супровідні  послуги третіх осіб (за наявності):

  • комісії за розрахунково-касове обслуговування банку, у якому відкритий рахунок кредитної спілки (під час зарахування коштів у рахунок погашення споживчого кредиту);
  • страхові та податкові платежі;
  • збори на обов'язкове державне пенсійне страхування;
  • біржові збори;
  • платежі за послуги державних реєстраторів;
  • нотаріусів та інших осіб, а також інші обов'язкові платежі.

Вимоги до осіб, які надають супровідні послуги:

а) особи, які надають супровідні послуги повинні бути зареєстровані та здійснювати свою діяльність з дотриманням вимог законодавства України, включаючи наявність ліцензій та/або дозволів, передбачених для надання таких послуг;

б) договори укладення яких є умовою надання (подальшого обслуговування) споживчого кредиту мають відповідати вимогам законодавства;

в)кредитна спілка не визначає перелік осіб, які надають супровідні послуги, споживач має право самостійно обрати особу, яка може надавати відповідні супровідні послуги, необхідність отримання яких може бути пов’язана з укладенням договору про споживчий кредит.

До загальних витрат за споживчим кредитом не включаються:

  • платежі, що підлягають сплаті Позичальником у разі невиконання його обов'язків, передбачених договором споживчого кредиту;
  • платежі з оплати товарів (робіт, послуг), які Позичальник зобов'язаний здійснити незалежно від того, чи правочин укладено з оплатою за рахунок власних коштів Позичальника чи за рахунок кредиту.

Кредитна спілка надає комерційні та фермерські кредити, які не є споживчими (далі – неспоживчі кредити). Загальна сума зборів, платежів та інших витрат, які повинен сплатити клієнт, при отриманні такого кредиту, включає суму процентів за користування кредитом та платежі, пов’язані із оформленням забезпечення кредиту у відповідності до вимог чинного законодавства, якщо забезпечення зобов’язання підлягає оформленню окремим договором.

Сума процентів за користування кредитом розраховується з використанням процентної ставки, затвердженої рішенням спостережної ради кредитної спілки для певного виду неспоживчого кредиту, яке розміщено за посиланнями „Річні процентні ставки за кредитами”,  та в залежності від режиму сплати процентів і основної суми кредиту, які визначені у п.п.3.2.1.5. Положення про фінансові послуги кредитної спілки „Буковинський Альянс”.

Вимоги співпраці кредитної спілки "Буковинський Альянс" з суб’єктом оціночної діяльності

Вимоги співпраці кредитної спілки "Буковинський Альянс" з нотаріусами 

Вимоги співпраці кредитної спілки "Буковинський Альянс" із страховими компаніями

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ВАЖЛИВЕ