Меню сайту
Важливе
uCoz

Кредитна спілка «Буковинський Альянс» була заснована згідно рішення установчих зборів від 21 квітня 2004 року, зареєстрована як юридична особа – 2 липня 2004 року та як фінансова установа – 26 квітня 2005 року.

Свою діяльність Кредитна спілка здійснює на підставі Законів України: «Про кредитні спілки», «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», «Про запобігання та протидію легалізації (відмивання) доходів одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення»,  інших законів України та виданих відповідно до них нормативно-правових актів, а також Статуту та внутрішніх положень КС «Буковинський Альянс».

Кредитна спілка – це організація, заснована фізичними особами  на кооперативних засадах з метою задоволення власних потреб у взаємному кредитуванні  та наданні фінансових послуг за рахунок об’єднаних грошових коштів членів  Кредитної спілки. Беручи участь в Кредитній спілці, одні її члени можуть зберігати свої гроші, накопичувати їх, захищати від інфляції та отримувати додатковий дохід, а інші – мають можливість кредитуватися на життєві потреби.

Перевага Кредитної спілки у тому, що ми ближчі до людей ніж банки . У своїй роботі Кредитна спілка дотримується класичних принципів «Свій до свого по своє».

З  часу  створення КС «Буковинський Альянс» зарекомендувала себе як надійна фінансова установа, пройшовши кризу 2008 року,  витримавши і подальші  кризові явища в Україні та світі, при цьому на відміну від інших фінансових установ, не зупиняла  кредитування своїх членів та виконувала свої зобов’язання перед членами спілки.

Спілка з 2006 року є дійсним членом Національної асоціації кредитних спілок України та учасником Стабілізаційного фонду кредитних спілок – членів Національної асоціації кредитних спілок України, а також членом Об’єднаної кредитної спілки Національної асоціації кредитних спілок України.

Спілка здійснює свою  діяльність на підставі безстрокових ліцензій на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на залучення фінансових активів із зобов’язанням щодо наступного їх повернення, згідно розпоряджень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг № 356 від 11.02.2016 року та № 162 від 26.01.2017 року та на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, згідно розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг № 700 від 23.03.2017 року.

Кредитна спілка за час свого існування мала справу з багатьма жителями Чернівецької області та кожен з них додав щось своє, закладав фінансові цеглини в загальну будівлю. Ми росли кількісно та якісно,  перетворюючись у вагому фінансову установу. За цей час змін відбулося чимало, але незмінними для «Буковинського Альянсу» залишаються приорітети діяльності : демократичність в управлінні, відкритість та прозорість, вдосконалення та професійний розвиток, надання якісних послуг.

Для зручності наших членів, які мешкають в районних центрах та навколишніх селах, діють представники. Отже, позичальники мають можливість звернутися за порадою або консультацією до наших представників, які завджи допоможуть обрати оптимальний депозитний або кредитний продукт та супроводжують їх протягом усього строку користування послугами Спілки.

Сьогодні фінансовими послугами КС «Буковинський Альянс» користуються чимало спілчан, поліпшуючи свій добробут та добробут своїх родин. За допомогою кредитної спілки вони вирішували і вирішують свої фінансові проблеми: розширюють свої особисті селянські господарства, сплачують за лікування та навчання, будують та ремонтують житло, справляють весілля, копують побутову техніку, меблі та звичайно використовують Спілку як надійне джерело збереження, заощадження та примноження коштів.

Професіоналізм, надійність, налаштованість колективу на сумлінну працю – ось запорука успіху, що дає підстави впевнено дивитися у завтрашній день членам кредитної спілки, які обирають стабільність.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ВАЖЛИВЕ