Меню сайту
Важливе
uCoz

Щодо наявності у клієнта права на відмову від договору про надання фінансових послуг та строку, протягом якого клієнтом може бути використано право на відмову від договору, а також інші умови використання права на відмову від договору:

  • у договорах про споживчий кредит про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту:

Клієнт – споживач має право на відмову від договору про споживчий кредит протягом чотирнадцяти календарних днів з дня укладення такого договору без пояснення причин, у тому числі в разі отримання ним грошових коштів (далі – строк відмови), за умови надання Кредитодавцю повідомлення у письмовій формі (у паперовому вигляді).

Відмова від договору про споживчий кредит є підставою для припинення договорів супровідних послуг, зазначених в такому договорі, та договору щодо забезпечення виконання зобов’язання клієнта – споживача перед кредитною спілкою за договором про споживчий кредит, якщо забезпечення зобов’язання підлягає оформленню окремим договором.

Право на відмову від договору про споживчий кредит не застосовується, якщо виконання зобов'язання за ним забезпечено шляхом укладення нотаріально посвідчених договорів (правочинів), а також, якщо кредит було надано на придбання робіт (послуг), виконання яких відбулося до закінчення строку відмови від такого договору.

Протягом семи календарних днів з дати подання кредитній спілці письмового повідомлення про відмову від договору про споживчий кредит клієнт – споживач має повернути кредитній спілці грошові кошти, одержані згідно з таким договором, та сплатити проценти за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за ставкою, встановленою у договорі про споживчий кредит. В такому разі повернення Позичальником грошових коштів, одержаних згідно з цим Договором, та сплата процентів за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за ставкою, встановленою цим Договором, не є платежами, відшкодуваннями, штрафними санкціями за реалізацію Позичальником права на відмову від цього Договору.

Позичальник не зобов'язаний сплачувати будь-які інші платежі у зв'язку з відмовою від цього Договору.

  •  у договорах про кредит, про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, який не є споживчим:

Клієнт до настання терміну надання кредиту, встановленого договором про неспоживчий кредит, має право відмовитися від такого договору без пояснення причин (далі – строк відмови), за умови надання кредитній спілці повідомлення у письмовій формі (у паперовому вигляді).

 У випадку відмови від одержання кредиту (відмова від цього Договору) клієнт має письмово повідомити Кредитодавця до настання терміну надання кредиту, встановленого договором про неспоживчий кредит. Клієнт не зобов'язаний сплачувати платежі у зв'язку з відмовою від цього Договору.

  • у договорах про залучення внеску (вкладу) члена кредитної спілки на депозитні рахунки:

Клієнт має право відмовитися від внесення Внеску до моменту фактичного внесення шляхом надання Спілці відповідного письмово повідомлення.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ВАЖЛИВЕ