Меню сайту
Важливе
uCoz

Щодо порядку внесення змін та доповнень до договору, а також, неможливості збільшення фіксованої процентної ставки за договором без письмової згоди споживача фінансової послуги:

  • у договорах про кредит про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, зміни, в тому числі збільшення фіксованої процентної ставки, зазначеної в такому договорі, якщо інше не передбачено законодавством, можуть бути внесені тільки за взаємною згодою сторін, які оформляються додатковим договором до такого договору.

Кредитна спілка надає клієнту – споживачу пропозиції про зміну істотних умов такого договору шляхом направлення клієнту – споживачу повідомлення у спосіб, що дає змогу встановити дату його відправлення, або вручає таке повідомлення клієнту – споживачу особисто під розпис за  30 календарних днів до бажаної дати впровадження відповідних змін до такого договору. Клієнт – споживач зобов’язаний впродовж 10 календарних днів прийняти надану пропозицію та підписати додатковий договір або відхилити її, надавши необхідні обґрунтування. У разі недосягнення сторонами згоди щодо зміни умов такого договору, спір вирішується у судовому порядку.

  • у договорах про залучення внеску (вкладу) членів кредитної спілки на депозитні рахунки зміни та доповнення вносяться шляхом підписання сторонами додаткового договору в письмовій формі. Умови такого договору можуть бути змінені або доповнені за ініціативою кредитної спілки в разі зміни кон’юнктури ринку грошових ресурсів, зміни законодавства, що регулює відносини сторін, прийняття компетентними державними органами актів чи рішень, що так чи інакше впливають на виконання кредитною спілкою умов такого договору. В такому випадку кредитна спілка надсилає споживачу письмову пропозицію з зазначенням змін та/або доповнень до такого договору рекомендованим листом з повідомленням про вручення. Якщо споживач погоджується з новими умовами такого договору, він зобов’язаний повідомити про це кредитну спілку та підписати додатковий договір до такого договору протягом одного місяця з моменту одержання листа. Зазначені зміни набирають чинності з моменту підписання сторонами додаткового договору. Якщо споживач протягом одного місяця з моменту одержання листа не підписав додатковий договір, пропозиція вважається не прийнятою. В такому випадку починаючи з 32 дня після одержання споживачем вищезазначеного листа такий договір розривається, споживачу повертається внесок (вклад) на депозитний рахунок члена кредитної спілки та сплачуються  належні проценти, виходячи з процентної ставки, яка діяла згідно відповідного договору на день надсилання письмової пропозиції за фактичний строк користування внеском (вкладом) члена кредитної спілки на депозитний рахунок.
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ВАЖЛИВЕ