Меню сайту
Важливе
uCoz

Умови членства в КС «Буковинський Альянс»

1. Членами кредитної спілки можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які об'єднані ознакою членства в кредитній спілці – постійно проживають на території Чернівецької області, мають повну цивільну дієздатність.

Не можуть бути прийняті до кредитної спілки особи, які за рішенням суду визнані недієздатними або обмежено дієздатними, особи, які відбувають покарання у вигляді позбавлення волі, а також особи, що мають судимість за вчинення кримінальних правопорушень з корисливих мотивів, якщо ця судимість не погашена і не знята в установленому законом порядку.

2.Прийняття до кредитної спілки провадиться на підставі письмової заяви за рішенням спостережної ради кредитної спілки, якщо таке право не делеговане спостережною радою правлінню кредитної спілки.

3. Особа стає членом кредитної спілки за умови:

 • відповідності ознаці членства;
 • подання заяви про вступ до кредитної спілки;
 • рішення спостережної ради чи правління (у разі делегування йому цього повноваження) про прийом особи до кредитної спілки;
 • сплати вступного внеску в розмірі 20,00грн. та обов'язкового пайового внеску в розмірі 20,00грн., що підтверджується відповідними документами.

4. Днем припинення членства у кредитній спілці вважається день прийняття загальними зборами членів кредитної спілки або спостережною радою кредитної спілки відповідного рішення.

У разі припинення членства фізичної особи у кредитній спілці вступний внесок їй не повертається. Повернення обов’язкового пайового та інших внесків, крім вступного внеску, провадиться в порядку, передбаченому статутом кредитної спілки, але не пізніше ніж через один місяць після прийняття загальними зборами або спостережною радою кредитної спілки відповідного рішення. Повернення вкладів провадиться за взаємною згодою сторін або не пізніше строку, передбаченого відповідним договором.

 5.Члени кредитної спілки мають право:

 • брати участь в управлінні справами кредитної спілки, обирати та бути обраними до її органів управління;
 • вносити пропозиції на розгляд органів управління кредитної спілки;
 • одержувати від кредитної спілки кредити та користуватися іншими послугами, які надаються членам кредитної спілки відповідно до її статуту;
 • одержувати інформацію про діяльність кредитної спілки, ознайомлюватися з річними балансами, фінансовими звітами, протоколами засідань органів управління кредитної спілки та іншими документами щодо діяльності кредитної спілки;
 • одержувати дохід на свій пайовий внесок, якщо інше не передбачено статутом кредитної спілки;
 • вийти з членів кредитної спілки в порядку, передбаченому цим Законом та статутом кредитної спілки.

 6. Члени кредитної спілки зобов’язані:

 • додержуватися статуту та інших актів кредитної спілки, виконувати рішення її органів управління;
 • брати участь у формуванні майна кредитної спілки, зокрема сплачувати у грошовій формі вступні, обов’язкові пайові та інші внески у розмірах, строки та в порядку, що визначені статутом кредитної спілки;
 • не розголошувати конфіденційну інформацію про діяльність кредитної спілки;
 • виконувати також інші обов’язки, передбачені законодавством України, статутом та іншими актами кредитної спілки.

 7. Органами управління кредитної спілки є загальні збори членів кредитної спілки, спостережна рада, ревізійна комісія, кредитний комітет та правління

Органи управління кредитної спілки створюються та діють у порядку, визначеному  Законом України «Про кредитні спілки», іншими нормативно-правовими актами та статутом кредитної спілки.

 8. Вищим органом управління кредитної спілки є загальні збори її членів.

Загальні збори членів кредитної спілки можуть приймати рішення з будь-яких питань діяльності кредитної спілки.

 10. Голосування на загальних зборах відбувається за принципом - один член кредитної спілки, присутній на зборах, має один голос.

 11. Загальні збори членів кредитної спілки скликаються спостережною радою у строки, передбачені статутом кредитної спілки, але не рідше ніж один раз на рік.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ВАЖЛИВЕ